Sevgili Hastalarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Rus Dudağı Tekniği ile Dudak Dolgusu

Rus Dudağı Tekniği ile Dudak Dolgusu Hakkında Sık Sorulan Soruları Dr. Pınar Cömert Cevaplıyor...

Son zamanlarda dudak dolgusu teknikleri giderek gelişti. Özellikle Rus doktorlar tarafından uygulanan dudak dolgusu tekniği ile dudaklar doğal ve kıvrımlı bir şekilde yapılabiliyor. Ruslar bakım ve kozmetik işlemlere çok meraklılar. Rus dudak dolgusu tekniği ile süpermodel dudaklarına doğal olarak ördek görüntüsü olmadan sahip olabilirsiniz.

Ankara'da Rus dudağı tekniği ile dudak dolgusu & fiyatı

Ankara'da Rus dudağı tekniği ile dudak dolgusu yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0312 219 18 81 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ankara'da Rus Dudağı Tekniği ile Dudak Dolgusu Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Rus dudak dolgusu tekniği nedir?

Rus dudak dolgusu tekniği ile dudak doğal bir bir dolgunluk kazanır.Özellikle bu teknikle,diğer tekniklerde görülen dolgunun dudak çevresine kayması sözkonusu değildir.

Rus dudak dolgusu nasıl yapılır?

Diğer tekniklerden farklı olarak,minik minik ayarlanan dolgu miktarı;doğru teknikle çok yüzeysel verilir.Dolgu dikey verildiği için,üst dudak ve alt dudak hattı mükemmel adeta çizilmiş bir şekilde dışarı kıvrılarak oluşturulur.İleri bir enjeksiyon tekniğidir.Klasik tekniklerden farklıdır.Teknik doğru uygulandığında dudak hacim kazanır ancak genişlemez ve öne doğru ördekleşme olmaz. Dolgu minik miktarlarda verildiği için az miktarda dolguyla güzel ve doğal bir hacim oluşur.

Sorularınız İçin

Rus dudak dolgusu tekniği her dudağa uygun mudur?

Dudak yapısı uygulayıcı doktor tarafından değerlendirir.Öncesinde dudak dolgusu yapılmamış kişilerde daha kolaylıkla uygulanır.Her tip dudağa uygulanabilir, sadece teknikte uygulanması gereken alanlar dudağa göre planlanır.

Rus dudak dolgusu uygulaması nasıl yapılır?

İşlemden önce lokal anestezik kremle dudak iyice uyuşturulur.Özel inceltilmiş kıl iğnelerle uygulanan 15-20 dklık bir işlemdir.

Rus dudak tekniğinde uygulanan dolgu cinsi nedir?

Rus dudak dolgusu işleminde,dudak için özel üretilmiş ve hazırlanmış hyaluronik asit dolgular kullanılır.Hyaluronik asit dolgular tamamen doğal şeker içerikli dolgulardır.

Rus dudak dolgusu işleminden sonra nelere dikkat edilmelidir?

Rus dudak dolgusu işleminden sonra sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.3-4 saat sıcak yiyecek ve içeceklerden uzak durulmalıdır.1hafta kadar hamam ve saunaya girilmemelidir.

Dudak dolgusu hakkındaki diğer yazımızı okumak için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.