Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Şakak Dolgusu

Şakaklar yaşlanmanın ilk başladığı yüz bölgelerindendir. Genelde buradaki değişiklikler başlangıçta doktorlar ve hastalar tarafından gözden kaçırılabilir. Zamanla çöken şakaklara yapılacak dolgu ile genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkündür.

Ankara'da şakak dolgusu & fiyatı

Ankara'da şakak dolgusu yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0312 219 18 81 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Şakak bölgesi nasıl bir alandır?

Bu bölge kemikler tarafından çevrelenen bir çukurdur. Çukur alttan üste sırasıyla; kemik doku, temporal kas dokusu, derin fasia, yüzeysel fasia, deri altı yağ dokusu ve en üstte deriden oluşur.

Şakak Dolgusu Hakkında Sormak İstediğiniz Sorular mı Var?

Yaşlanma ile şakaklarda ne gibi değişiklikler olur?

Yaşla birlikte, çukur kemik tabanında çökme, derialtı yağ dokusunda erime, deride sarkma ve incelme olur. Zamanla şakakta bu değişikliklerle konkav bir görüntü olur, çukurun ön sınırını oluşturan göz dış kemiği daha belirgin bir hale gelir. Kaşlar sağlıksız olarak ön plana çıkar. Şakak kaşın dış 1/3 kısmını desteklediği için yaşlanma ile karşıdan görünümde kaşın dış kısımı görünmez. Şakaklardaki basıklık, göz çevresindeki kırışıklıkları daha belirgin hale getirir;gözkapaklarının yandan sarkmasına neden olur.

İdeal bir yüz Nasıl olmalıdır?

İdeal yüz kalp şeklindedir. Bu şekildeki yüzde şakaklar dolgun, geniş, çene ince yeterli sivriliktedir.

Şakak Dolgusu ile neyi hedeflemeliyiz?

Şakaklar yüz simetrisinde çok önemli rol oynar. Zamanla bu bölgede oluşacak çökme, yüz simetrisini bozar, yüze sağlıksız bir görünüm verir. İşte bu alana yapılacak dolgudaki amaç, sadece kayıp hacmi yerine koymaktır. Böylece yüzdeki kemiksi görünüm yok olur. Şakak çukuru ile elmacık arasındaki devamlılık sağlanır.

Sorularınız İçin

İşlem Nasıl uygulanır?

Lokal anestezik kremlerle deri uyuşturulduktan sonra dermal dolgu, ince bir iğne ile dik ve direkt bir şekilde şakaklara enjekte edilir.

İşlem ne kadar sürer?

Yaklaşık 15-30 dk lık bir işlemdir. uygulamadan hemen sonra kişi sosyal hayatına dönebilir.

Hangi dolgular bu işlem için uygundur?

Derin hacim veren tüm dolgular şakak dolgusu olarak kullanılabilir. Hyaluronik asit içerikli dolgular en çok tercih edilen ürünlerdir. Sorunun düzeyine göre kullanılacak dolgu miktarı değişir. Juvederm Voluma, Teosyal Ultimate, Radiesse gibi dolgular tercih edilebilir.

Şakak dolgusu fiyatları

Fiyatlandırma çöküklüğün derinliğine, kullanılacak dolgu miktarına göre değişir. Dolgu cinsi de fiyatlandırmayı değiştirir. Uygulanan dolgu cinsi kalıcılığı etkiler. Ön görüşme talepleriniz ve diğer sorularınız için bizi 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Olası yan etkiler nelerdir?

Ufak çürümeler, gerginlik, dolgunluk hissi, baş ağrısı, yüzeysel damarların görünür hale gelmesi oluşabilecek yan etkilerdir. Birkaç gün içinde kendiliğinden kaybolur. Şakaklarda zamanı durdurmak, genç ve sağlıklı görünüm için, derin dermal dolgularla eksikleri yerine koymalıyız. Sağlıklı ve dinlenmiş görüntü için dolgunluğunu kaybetmiş şakakların gençlik haline döndürülmesi ile tekrar kazanılabilir.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.