Sevgili Hastalarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Badem Göz Estetiği

Dr. Pınar Cömert Badem Göz Dolgusu Hakkındaki Soruları Yanıtlıyor...

Yaşlandıkça yorgun olduğumuzu ifademizle dışarıya veririz. Yaşlanma ile ilk değişen yer göz çevresidir.Mimik hareketleri ile belirginleşen çatma ve kazayağı çizgileri,göz çevresindeki yağ yastıkçıkların erimesi veya belirginleşmesi,göz çevresi kemiklerinin erimesi,zamanla bakışta donuklaşma,üzgün ve yorgun görüntüye yol açar.Bu da genel olarak yüzün yaşlı ve mutsuz görünmesini sağlar.

Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu ile nerelere dolgu uygulanır?

Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu ile üst gözkapağında, kemikte çukur görüntü giderilir, kaşın sarkmış uç kısmı kaldırılır, gözaltı bölgesine çukurlaşma, gözaltı morluğu ve çukurlaşması giderilir.Aynı zamanda ameliyatsız badem göz estetiğinde alt göz kapağı dış kısmında ve şakaktaki çökme giderilir.

Ankara'da Ameliyatsız Badem Göz Dolgusu Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu ile ne amaçlanır?

Badem göz yani ameliyatsız badem göz estetiği ile öncelikle üst göz kapağı kemik bölümündeki çukur doldurularak sağlıksız çökkün göz görüntüsü giderilir. Yaşlandıkça kaş ucumuz;şakakların çökmesi,mimiklerle ve yerçekimi ile kaşın aşağı çekilmesi,bu bölgede bulunan yağ yastıkçığının erimesi,kas ve cilt gerginliğinin azalması nedeniyle aşağıya iner.Kaş ucunun aşağıya inmesi yüze yorgun,bitkin ve mutsuz ifade verir.Kaş ucuna ve şakağa yapılacak dolgu ile kaş ucu ve göz yan kısmı kaldırılır,bakışlar canlı ve sağlıklı görünüme kavuşur. Gözaltının yan ve ön kısmındaki çökme mor ve yorgun görüntü sağlar,buraya yapılacak ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu ile bakışlara sağlıklı ve mutlu bir ifade verilir.

Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu nasıl yapılır?

Özel bir teknikle ve anatomiye hakim doktorlar tarafından iğnesiz,ucu künt bir kanülle uygulanır.

Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu ağrılı bir işlem midir?

Uygulamadan önce lokal anestezik kremlerle uyuşturulur dolayısıyla ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu ağrısız,steril ofis şartlarında uygulanan 15 dakikalık bir işlemdir.Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu işleminden hemen sonra sosyal hayata dönüş yapılır,ağrı,şişlik ve morluk oluşmaz.

Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusunda hangi maddeler kullanılır.Kalıcılığı ne kadardır?

Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgularında doğal,deri ile uyumlu,göz dokusunda problem çıkarmayacak,özel hyaluronik asit dolgular kullanılır.Hyaluronik asit dolgu tipi kişinin göz yapısına göre seçilir.Kalıcılığı kullanılması gereken dolgu miktarı ve cinsi belirler.

Sorularınız İçin

Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu uygulamasının fiyatı nedir?

Web sitemizde yer alan yazılarda verilen bilgiler, kişilerin medikal estetik ve dermatoloji uygulamalarına ilişkin merak ettiklerini kısaca cevaplayabilme amacıyla yazılmaktadır. Kişinin yapısal özelliklerine ve başvuru sebebine göre en uygun tedavi yöntemi, ancak bu konuda uzman bir hekimin kişiyi muayene etmesi sonrasında yapacağı tespitlere bağlı olarak belirlenebilmektedir. Tedavi yönteminin kişiye özel bir şekilde netlik kazanması gerektiği yaklaşımına bağlı olarak internet üzerinden Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu uygulamasının fiyat bilgisi verilememektedir. Ameliyatsız badem göz estetiği ve dolgusu uygulaması hakkında daha ayrıntılı bilgi ve muayene randevusu almak için bizi 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.