Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Aqualyx ile Bölgesel Zayıflama

Aqualyx yağ dokusu içine çok ince, hassas, uzun kanüllerle uygulanan yeni nesil neştersiz bölgesel zayıflama yöntemidir. CE sertifikasına sahip doğal içerikli, yasal bir çözeltidir.

Ankara'da aqualyx ile bölgesel zayıflama uygulaması & fiyatı

Ankara'da aqualyx ile bölgesel zayıflama uygulaması yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0312 219 18 81 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ankara'da Aqualyx ile Bölgesel Zayıflama Uygulaması Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Etki mekanizması nedir?

Aqualyx vücudun kendisinin ürettiği safra asitine benzer bir solüsyondur.İçeriği sodyum deoksikolattır. Bu madde yağ hücresi çeperi üzerine yapışarak etki eder. Hücre içinde depolanmış yağ asitlerini serbest bırakır.Yağ hücresi artıkları vücut tarafından idrar yoluyla atılır. Yağ dokusunda yağ sıvılaşması meydana getirir.Bir cins lipoliz yapar.

Nasıl uygulanır?

Aqualyx yağ dokusu içine, çok ince ve uzun kanüllerle enjekte edilir. Sadece bu konuda eğitim almış doktorlar tarafından uygulanmalıdır. Neştersiz, ameliyatsız, doğal, bölgesel zayıflama yöntemidir. Konforludur. Genel anestezi gerektirmez.

Kaç ampul uygulanır ve seans sıklığı nedir?

Her seansta dört ampulden fazla, aynı anatomik bölgeye iki ampulden fazla uygulanmamalıdır. Aynı alana uygulama yapılacak ise, üç seans 21 gün ara ile tekrar edilir. Farklı alana uygulama yapılacak ise( bir önceki işlemde, önerilen maksimum doz aşılamamışsa )İkinci uygulama erken bir hafta sonra tekrar edilebilir. Her uygulama alanına 0,3 ml yapılır.

Nerelere uygulanabilir?

Yağ birikimlerinin eritilmesi için; kol içleri, göbek, karın, gıdı, diz içleri, bacak araları gibi yağ toplantısı olan heryere uygulanabilir. Bögesel incelme yapar. Ameliyatsız, neştersiz,özel iğnelerle uygulanan bir yöntemdir.

Sorularınız İçin

Uygulama ağrılı mıdır?

İlaca ampul başına 0,3 ml lokal anestezik madde karıştırılır, dolayısıyla doğru yere yapıldığında işlem ağrısıdır.

Değerlendirmeler nasıl yapılır?

Her uygulamadan sonra ölçüm yapılması önerilmez. Ölçüm birinci seanstan önce ve üçüncü seanstan sonra yapılmalıdır.

Mezoterapi lipolizden farkı nedir?

Aqualyx yağ tabakasının bütün düzeylerine ayni biçimde uygulanmalıdır. Dolayısıyla ince ve uzun kanüllerle daima yağ dokusuna paralel uygulanır. Aqualyx için alanına göre değişmekle beraber2-4 adet iğne girişi yapılır. Mezoterapi de ise 12 mm derinliğinde çoklu enjeksiyonlar yapılır. Kısaca aqualyx doğru yapıldığında daha konforludur, acısızdır.

Uygulamadan hemen sonra neler görülür?

Uygulama bölgesinde 4-5gün süren ödem, kızarıklık ve çürümeler oluşabilir. Soğuk kompres ve anti inflamatuvar özellikli ağrı kesicilerle bu etkiler azaltılabilir.

Radyofrekans, kavitasyon ile uygulanabilir mi?

Aqualyx enjeksiyonundan hemen sonra yapılacak olan kavitasyon tedavi etkinliğini %10-20 artırır.

Kimlere uygulanır?

18-60 yaş arasında lokal ya birikimi olan herkese Aqualyx uygulaması yapılabilir. Sadece kronik hastalıkları, safra problemleri olan kişilere; daha önce uygulama bölgesinden estetik ameliyat geçirmişlere, gebe ve emziklilere aqualyx uygulanmaz.

Aqualyx Ankara fiyatları nedir?

Aqualyx fiyatları, uygulanacak bölge genişliğine ve yerine göre değişir. Fiyatlandırma kullanılan ampul miktarına göre de değişir. Fiyat sormak için 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.