Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Alın Dolgusu

Alın dolgusu ile alındaki çökme ve kırışıklıkların giderilmesi,kadında düz bir alına hafif bombe vererek daha feminen bir görüntü verilir.

Alın dolgusu neden yapılır?

Alın mimiklerin en aktif olduğu ve kırışıklıkların ilk başladığı yerdir. Bazen alın kırışıklıklarını ve çatma çizgilerini açmada botoks yetersiz kalabilir. Böylesi durumlarda alına yapılan alın dolgusu ile bu kırışıklıklar tama yakın açılır ve kişi dinlenmiş bir görünüme kavuşur. Bazen alın olduğundan daha düz ve geridedir. Bu kişiye sağlıksız bir yüz görüntüsü verir. Burnu ve çeneyi olduğundan daha büyük gösterir. Böyle yüzlere de alın dolgusu yapılır.

Alın dolgusu uygulanırken nelere dikkat edilmelidir?

Alın erkeklerde düz olmalıdır. Erkeklere yapılacak alın dolgusunda alnı çok bombeleştirmemek gerekir. Alın bayanlarda biraz bombeli ve kavisli olmalıdır.Erkeklerin aksine kadınlara yapılacak alın dolgusunda, alına dolgu ile verilecek hafif bombeli, kadınsı yüz hatları sağlar. Aynı zamanda alın çok önemli damar ve sinir ağlarını barındırmaktadır.Muhakkak anatomiye hakim doktorlar tarafından uygulanan tıbbi medikal estetik bir uygulamadır.

Ankara'da Alın Dolgusu Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Alın dolgusu nasıl yapılır?

Alına anestezik krem uygulamasından sonra ucu künt acı vermeyen bir kanülle yapılan 15 dakikalık pratik bir uygulamadır. İşlem sonrası uygulanacak masaj nedeniyle ödem ve ağrı olmaz.İğnesiz bir uygulama olduğu için morluk olmaz.Kişi uygulamadan hemen sonra sosyal yaşantısına dönebilir.

Alın dolgusunda hangi dolgular uygulanır? Kalıcılığı nedir?

Alın dolgusu İçin genelde hyaluronik asit dolgular tercih edilir.Eğer derinin kollajeni ileri düzeyde bozuksa onarıcı dolgular yani mineral aşı ve akıllı dolgular tercih edilebilir.Dolgu tipine göre değişmekle beraber alın dolgusunun kalıcılığı 1-2 sene kadardır,alına ve çatma çizgilerine yapılacak düzenli botoks uygulamaları dolgunun kalıcılığını uzatır.

Sorularınız İçin

Ankara alın dolgusu fiyatı

Web sitemizde yer alan yazılarda verilen bilgiler, kişilerin medikal estetik ve dermatoloji uygulamalarına ilişkin merak ettiklerini kısaca cevaplayabilme amacıyla yazılmaktadır. Kişinin yapısal özelliklerine ve başvuru sebebine göre en uygun tedavi yöntemi, ancak bu konuda uzman bir hekimin kişiyi muayene etmesi sonrasında yapacağı tespitlere bağlı olarak belirlenebilmektedir. Alın dolgusu fiyatları kullanılması gereken dolgu miktarı ve cinsine göre değişir. Tedavi yönteminin kişiye özel bir şekilde netlik kazanması gerektiği yaklaşımına bağlı olarak internet üzerinden alın dolgusu uygulamasının fiyat bilgisi verilememektedir. Alın dolgusu hakkında daha ayrıntılı bilgi ve muayene randevusu almak için bizi 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.