Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Piko Lazer ile Leke Tedavisi

Piko lazer, leke tedavisinde kullanılan yeni ve etkili lazer sistemlerinden biridir. Saniyenin trilyonda biri kadar hızlı atım yapması;q switched lazerlere nazaran etkin ve hızlı sonuçlara neden olur.Pikosaniye lazerlerle az tedavi süresi, az komplikasyon ve iyi sonuçlar sağlanır.

Nanosaniye Q Switched Lazer ve Pikosaniye atımlı Pikolazer Arasındaki Fark nedir?

Piko lazer, pikosaniye atım teknolojisi ile nanosaniye atım yapan Q-Switch lazerlere kıyasla lekeleri çok daha küçük parçacıklara ayırır. Daha küçük parçalara ayrılan pigment vücuttan kolay ve hızlı bir şekilde atılır. Sonuç Q switched lazerlere göre az seansta, etkili tedavi sonuçları alınır. Pikolazer güçlü mekanik parçalama özelliğine sahiptir, dolayısıyla tedavilerde düşük enerji kullanılır.Az termal hasar oluşturduğu İçin ağrı hissi biraz daha azdır.

Pikolazer cihazı ile 1064, 755nm ve 532nm olmak üzere üç dalga boyunda daha esnek uygulamalar yapılabilmektedir.

Ankara'da Piko Lazer ile Leke Tedavisi Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Hangi lekeler piko lazer ile açılır?

Pico lazer ile çeşitli güneş lekeleri, yaşlılığa bağlı ortaya çıkan cilt lekeleri, melasma olarak adlandırılan hormonal gebelik lekeleri tedavi edilebilmektedir. Leke açılırken ciltte herhangi bir kabuklanma ya da yara oluşumuna neden olmaz. Pico lazer ile çeşitli güneş lekeleri, yaşlılığa bağlı ortaya çıkan cilt lekeleri, melasma olarak adlandırılan hormonal gebelik lekeleri tedavi edilebilmektedir. Leke açılırken ciltte herhangi bir kabuklanma ya da yara oluşumuna neden olmaz.

Pikolazer ile leke oluşturan melanin pigmenti parçalanır. Parçalanan melanin pigmenti vücudun kendi savunma sistemi yani makrofajlar tarafından yok edilir.Pikolazerle leke tedavisinde lazer enerjisi, lekeyi oluşturan hücreler tarafından emilir, diğer normal cilt hücrelerini hasarlamaz.

Pikosaniye Lazerle Hangi lekeler Tedavi Edilir?

Pikosaniye lazerle, Cilt altı (dermis) ve cilt üstü (epidermis) lekelerinde etkin ve kalıcı tedavi sağlar.Başta Letingo, melasma, Çiller, Yaşlılık Lekeleri olmak üzere ek olarak, aktif akne ve akne (Sivilce) izleri ve skarları, Seboreik Keratoz gibi yaşlılık lekeleri piko lazerle tedavi edilebilir. Bunların haricinde kırışıklık giderme ve cilt gençleştirme işlemleri de piko lazerle yapılabilir. Cilde uygulanacak karbonla beraber uygulanırsa deriden salınan yağ salgısı azaltılır, böylece aktif akne yani sivilceler tedavi edilir, sivilce oluşumu engellenir, gözenekler sıkılaşır.

Sorularınız İçin

Pikolazer ile leke tedavisinin avantajları nedir?

Piko lazer ile leke tedavisi yapılırken çevre dokular zarar görmez. Çoklu dalga boyu sayesinde her cilde ve soruna uyarlanabilmektedir.Dalga boyu sayesinde daha derin leke pigment hücrelerini harap eder, derin lekelere de etkilidir. Az seansla daha fazla etki gösterir.Leke tedavisinde sonuçları diğer yöntemler ile kıyaslandığında yüksek verimlilik sunar.Yüze daha düşük enerji verildiği için, yan etki ortaya çıkarma olasılığı düşüktür. Düşük enerji ile çalışıldığı İçin hissedilen ağrı daha azdır.Melanin pigmentlerini yani deri renk hücrelerini, çok etkin ve hızlı bir biçimde yok eder.

Piko lazerle Leke Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Pikolazerle leke tedavisi lekenin cinsine ve cilt yapısının durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Piko lazerle leke tedavisi ortalama 3 ila 6 seans yapılmalıdır.Piko lazer ile leke tedavisinde seans aralıkları değişmekle birlikte ortalama olarak 3 -4 hafta arasındadır.

Pikolazerle leke tedavisi fiyatları nedir?

Web sitemizde yer alan yazılarda verilen bilgiler, kişilerin medikal estetik ve dermatoloji uygulamalarına ilişkin merak ettiklerini kısaca cevaplayabilme amacıyla yazılmaktadır. Kişinin yapısal özelliklerine ve başvuru sebebine göre en uygun tedavi yöntemi, ancak bu konuda uzman bir hekimin kişiyi muayene etmesi sonrasında yapacağı tespitlere bağlı olarak belirlenebilmektedir. Pikolazerle leke tedavisi fiyatları uygulanması gereken seans sayısına değişir.Tedavi yönteminin kişiye özel bir şekilde netlik kazanması gerektiği yaklaşımına bağlı olarak internet üzerinden pikolazerle leke tedavisi uygulamasının fiyat bilgisi verilememektedir. Pikolazerle leke tedavisi fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi ve muayene randevusu almak için bizi 0312 219 18 81, 0312 219 18 82 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.