Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Göz Altı Torbalarının ve Morluklarının Tedavisi

Ankara'da gözaltı morluklarının ve torbalarının tedavisi & fiyatı

Ankara'da gözaltı morluklarının ve torbalarının tedavisi yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0312 219 18 81 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Teosyal Redensity 2, gözaltı morluk ve torbalanmaların giderilmesi, gözaltı cildinin uzun süreli yapılandırılması için özel üretilmiş bir dolgudur.

Ankara'da Göz Altı Torbalarını ve Morluklarını Tedavi Ettirmek mi İstiyorsunuz?

Gözaltı torba ve morlukları neden olur?

Göz bölgemiz heryöne doğru kolayca hareket edebilen özel bir yağ pedi ile çevrilidir. Bu yağ pedi septum denilen bir bariyer ile konumunu sabitler. Septum yaşla beraber yağ torbası tarafından ileri doğru itilir. Böylece gözaltı torbalanmaları oluşur. Yaş ilerledikçe yüzün kemik yapısı da incelir, yüz kemikleri geriye doğru hareket ederve çöker. Bunun sonucunda göz bölgesinin altında boşluklar, gölgelenmeler olur. Bu da gözaltına mor ve yorgun bir görüntü verir. Dünyada her iki kişiden birinde gözaltı morluk ve torbalanma şikayeti vardır. Bu şikayetleri; kişinin genetik yapısı, alerjik bünye, alkol kullanımı, sigara, yüz üstü uyku pozisyonu etkiler. Yeterli miktarda sıvı tüketiminin olmaması, hızlı kilo kaybı da morluk ve torbalara etkilidir.

Teosyal Redensity 2 nasıl bir dolgudur, diğer dolgulardan farkı nedir?

Gözaltı ışık dolgusu Teosyal Redensity 2; kapsamındaki çapraz bağlı ve beraberindeki çapraz bağsız hyaluronik asit nedeniyle gözaltı çöküklüğünü doldurur ve gözaltı derisinin nemlenmesini sağlar. Aynı zamanda içeriğindeki cilt yapılanma kompleksi gözaltı dokusunu besler. Bu cilt yapılandırma kompleksi 8 aminoasit, 3 antioksidan, vitamin ve minerallerden oluşur. Glutatyon gibi renk açıcı maddeler de içerir.

Teosyal Redensity 2 Nasıl uygulanır?

Uygulama diğer gözaltı dolgularından farklıdır. Özel ince iğne veya ince kanüllerle, kemik üzerine, derin ve yavaş enjekte edilmelidir. Uygulamaya hakim doktorlar tarafından yapılmalıdır. yeterli derinlikte enjeksiyon yapılmazsa gözaltında sosis gibi birikintiler olur. Gözaltı, yapı itibariyle lenfatik ve kan dolaşımından zengin bir bölge olduğu için olası ödemi engellemek amacıyla Teosyal Redensity 2 iki seansta yapılmalıdır. En fazla 1 ml ( 1 enjektör) yapılır. İçeriğindeki çapraz bağlı olan ve olmayan hyaluronik asit birlikteliği nedeniyle viskoelastik bir yapıya sahiptir. Derin enjeksiyon yapılması şartıyla kolayca yayılır.

Sorularınız İçin

Kalıcılığı ne kadardır?

Gözaltı ışık dolgusu Teosyal Redensity 2 nin etkisi enjeksiyonu takiben hemen ortaya çıkmakla beraber, 1. ayda oturur; 1, 5-2 sene kadar etkinliği devam eder. Yapılan klinik çalışmalarda hastaların çoğunun bir yıldan sonrasında bile uygulamadan memnun oldukları gösterilmiştir.

Uygulama süresi nedirler?

Uygulama yaklaşık 15-20 dk'lık bir işlemdir. Homojen, akıcı dokusu nedeniyle ödem ve şişlik rizki çok azdır. İşlemden hemen sonra kişi sosyal hayatına devam edebilir.

Gözaltı ışık dolgusu fiyatları nedir?

Piyasada gözaltı ışık dolgusu olarak pek çok dolgu maddesi vardır. Fiyatlandırma dolgu maddesinin cinsine göre değişmektedir. Zengin içeriği, renk açıcı ve gözaltı dokusunu besleme özelliği; içindeki çapraz bağlı hyaluronik asit nedeniyle çöküntüleri doldurmasıyla özel olan Teosyal Redensity 2 piyasadaki ışık dolgularından biraz daha pahalı bir üründür. Dikkatle uygulanmalıdır. Derin ve kemik üzerine tatbik edilmelidir. Teosyal Redensity 2, uygun gözaltıda diğer ucuz ışık dolgularından daha iyi sonuç verir. Daha uzun süre kalıcılığı vardır. Kısaca gözaltı ışık dolgusu Teosyal Redensity 2 ile, göz çukuru altındaki çökmüş alan dolar, morluklar açılır. Kişi dingin, dinlenmiş bir görünüme kavuşurken, kapatıcıya gereksinim kalmaz. Işıltılı, sağlıklı bir yüze sahip olunabilir.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.