Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Kılcal Damar Tedavisi

Genetik yatkınlığın büyük rol oynadığı ve özellikle açık tenli-hassas ciltlerde sıkça görülen kılcal damar problemi, çapı 1 mm’den daha az olan damarların artışı ve cilt üzerinden belirgin bir hal alması ile oluşmaktadır. Vücudun birçok farklı bölgesinde ortaya çıkabilen kılcal damar problemi aslında sağlık açısından bir başka damar rahatsızlığı olan varis gibi olumsuz etkiler oluşturmamaktadır.

Ankara'da Kılcal Damar Tedavisi Yaptırmak ya da Fiyat Öğrenmek mi İstiyorsunuz?

Kılcal damarlar hastalara cilt üzerinde yol açtığı kırmızı, mor tonlarda lekeli görünüm sebebiyle psikolojik olarak rahatsızlık vermektedir. Çoğunlukla leke problemi olan kişilerin altta yatan muhakkak bir kılcal damar problemi mevcuttur. Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi, kılcal damar görüntüsünün giderilmesini amaçlayan ve bu işlemi gerçekleştirmek üzere tıpta birçok alanda sıkça kullanılmaya başlanmış olan lazer teknolojisinden faydalanılan medikal estetik uygulamayı ifade etmektedir. Lazer teknolojisi, hastaların ihtiyaçlarına ve medikal estetik ve deri – cilt hastalıkları alanlarında hekimlerin tedavilerine ilişkin en yüksek faydayı, en az yan etki ile, en etkili şekilde ve en kısa sürede çözmeye yönelik olarak zaman içerisinde geliştirilmiştir. Günümüzde halen daha lazer teknolojisinin ileri seviyelere taşınmasına yönelik çalışmalara devam edilmektedir. Dye Lazer sistemi, cilde karşı çok daha hassas ama sonuçları çok daha etkili kılınmak üzere üretilmiş bir teknoloji olarak son dönemde lazer sistemleri içerisinde farklılık göstermekte ve ön plana çıkmaktadır. Kılcal damara ve yaygın kızarıklığa etkili olan Dye Lazer,sadece damar lazeridir.Kılcal damarlardaki oksihemoglobini gören özel bir lazer sistemidir.

Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi uygulamasının temel mantığı nedir?

Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi uygulamasının temel mantığı, Dye Lazer cihazı vasıtasıyla sağlanan lazer teknolojisinden elde edilen ısı ve ışık enerjisi ile cilt altındaki dokulara etki etmek ve kılcal damar oluşumlarını giderme amacıyla; damardaki oksihemoglobini harap ederek,damarı büzüştürme şeklinde özetlenebilmektedir.

Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi uygulaması nasıl yapılır?

Doktorun tespitlerine ve hastanın isteklerine göre istenilen sonuçlara ulaşmayı sağlayacak en uygun tedavi yönteminin Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi uygulaması olması durumunda, ilk aşamada uygulamaya başlamak üzere uygulamanın yapılacağı alan temizlenmekte ve hijyenik açıdan uygulamaya hazır hale getirilmektedir. Kişinin yapısal özelliklerine, tedavinin uygulanacağını alanlara, kılcal damarların türüne, çapına ve kalınlığına göre uygun dalga boyu, atım ve sıklık gibi teknik detaylar lazer cihazı üzerinden seçilmektedir. Dye Lazer başlığı ile tedavisi amaçlandığı şekilde kılcal damar problemi yaşanan alanın dış yüzeyi üzerinden geçiş sağlanmaktadır. 10-15 dakika içerisinde tamamlanan işlem sonrasında hasta sosyal hayatına hiçbir sorun yaşamadan devam edebilmektedir. Hassas ciltlerde ortaya çıkabilecek hafif kızarıklıklar ve yanma hissi birkaç gün içerisinde kendiliğinden geçmektedir. Uygulamanın kaç tekrar gerektireceği hastanın özelliklerine ve tedavinin kapsamına bağlı olarak farklılık göstermekte ancak tek seansın yeterli olması genel bir tablo olmaktadır. Uygulama sonrası bölgeye uygulanması gereken bakım teknikleri ve güneşten koruma yöntemleri uzman doktor tarafından hastaya tarif edilmektedir.

Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

Sağlığa etki edebilecek her uygulamada olması gerektiği gibi, kişinin Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi uygulaması yaptırmadan önce mutlaka alanında uzman bir doktor tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi uygulamasına ilişkin tedavi sürecinin uzman bir doktor gözetiminde ilerletilmesi, uygulamalarda güvenilir ve etkin cihazların kullanılması ve uygulamanın gerçekleştirilmekte olduğu ortamın hijyenik açıdan problemsiz olması olası yan etkilerin ve risklerin ortadan kaldırılması açısından büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Sorularınız İçin

Ankara Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi fiyatı

Sitede yer alan yazılarda verilen bilgiler, kişilerin medikal estetik ve dermatoloji uygulamalarına ilişkin merak ettiklerini kısaca cevaplayabilme amacıyla yazılmaktadır. Kişinin yapısal özelliklerine ve başvuru sebebine göre en uygun tedavi yöntemi, ancak bu konuda uzman bir hekimin kişiyi muayene etmesi sonrasında yapacağı tespitlere bağlı olarak belirlenebilmektedir. Tedavi yönteminin kişiye özel bir şekilde netlik kazanması gerektiği yaklaşımına bağlı olarak internet üzerinden Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi uygulamasının fiyat bilgisi verilememektedir. Dye Lazer ile Kılcal Damar Tedavisi uygulaması hakkında daha ayrıntılı bilgi ve muayene randevusu almak için bizi 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.