Sevgili Hastalarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Vajina lazeri

Vajina lazeri diğer bir deyişle vajinanın lazerle daraltılması; vajina içi dokunun lazer uyarımı ile anestezisiz ve dikişsiz bir şekilde yenilenmesi, gençleştirilmesidir.

Vajina lazeri yapıldıktan sonra estetik düzelmenin yanı sıra, vajina fonksiyonlarını artırmaktadır. Bunu dikişsiz, narkozsuz, 20 dakika gibi kısa bir sürede sağlamaktadır. Cerrahi uygulamalara alternatif lazerle yapılan bir uygulamadır.

Lazerle vajina daraltma hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları:

Ankara'da vajina lazeri ile vajina gençleştirme & fiyatı

Ankara'da vajina lazeri ile vajina gençleştirme yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0312 219 18 81 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Vajinal daraltma hangi lazerle yapılır?

Vajina daraltma amacıyla 1470 nm diod lazer, fraksiyonel karbondioksit lazer ve erbium yağ lazerler kullanılmaktadır.

Vajina daraltma lazeri ne amaçla yapılır?

  • Vajina estetiğinin sağlanması,görünümün düzelmesi
  • Öncelikle menopoz dönemine girildiğinde, östrojen eksikliği nedeniyle oluşan vajinal dokunun küçülmesini önlemek, kurumasını azaltmak
  • Yapılan doğumlar nedeniyle gevşeyen vajinal dokunun sıkılaşması
  • Vajinal gevşeme nedeniyle oluşan idrar kaçırmalarının önlenmesi
  • Sık vajinal enfeksiyon geçiren, tedaviye yanıtsız olgularda vajina florasının düzeltilmesi, enfeksiyonların önlenmesi
  • Vajina sıkılaşması ve daralmasını sağlayarak her iki partnerin de cinsel hazzını sağlamak ve artırmak
  • İlişki sırasında oluşan acının azaltılması

Vajinal lazer nasıl bir tedavi ve daraltma sağlar?

Vajina içindeki gevşemiş, yaşlanmış ve eskimiş doku lazer atışları ile uyarılır. Lazer uyarımı ile birlikte destek bağ dokusu, yani daha elastik ve sağlıklı bir doku oluşması tetiklenir. Aynı zamanda uygulanan vajina bölgesinde kan dolaşımı artar, ortama çekilen kan hücreleri de vajina dokusunu yeniler.Böylece gevşemiş doku yenilenir,sağlık kazanır.

Vajinal daraltma lazeri nasıl bir uygulamadır?

İşlem anestezi gerektirmez, ağrısız bir uygulamadır. Genel anestezi veya ameliyathane koşullarına ihtiyaç yoktur.

Hafif bir batma ve yangı hissi oluşur bu da 2-3 gün içinde yok olur. Cerrahi işlemde bulunan kesi olmadığı için; kanama, enfeksiyon gibi riskleri yoktur.
Uygulama, vajen içine yerleştirilen lazer başlığı ile yapılır. Lazer ışını ile tüm vajina duvarı taranır ve tüm vajina hattı sıkılaştırılır.

Lazerle vajinal daraltma işlemi sonrası nasıl geçer, iyileşme süresi nedir?

İşlemden sonra 2-5 gün süren hafif bir yangı ve akıntı hissi olabilir. Uygulama sonrası kişi sosyal hayatına devam edebilir, banyo yapabilir. Sadece cinsel ilişkiden 7-10 gün kadar kaçınılmalıdır.

Sorularınız İçin

Vajinal lazerin etkisi hemen görülür mü? Kaç seans yapılmalıdır?

Uygulama ile vajina dokusu uyarılır, dokunun kendi yanıtı 1. ayda oluşmaya başlar. Vajina dokusu değerlendirmesi ile 1-3 seans, 1 er ay ara ile önerilir. Seans sayısı kişinin yaşına ve vajina gevşekliği düzeyine göre planlanır. Uygulamanın olumlu etkisi 1-1,5 yıl devam eder.

Ankara’da Lazerle vajina daraltma yaptırmak istiyorum. Fiyatlar nedir?

Lazer ile vajina daraltma fiyatı  vajina dokusu değerlendirmesi sonunda belirlenir. Diğer sorularınız ve ön görüşme talepleriniz için 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan ya da iletişim formunu kullanarak bana ulaşabilirsiz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.