Sevgili Hastalarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Babyface Thulium Lazerle Cilt Parlatma

Deri beş tabakadan oluşan bir yapıdır. Normalde derimize uyguladığımız, ihtiyacına göre seçtiğimiz; leke açıcı, antioksidan, besleyici kremler derinin üst tabakasında kalır, emilmesi kısıtlıdır. Thulium bebek cildi uygulaması; cilt için gerekli A vitamini, C Vitamini, resvaratrol, ferulik asit gibi antioksidan maddelerin, gençleştirici serumlarımın, treneksamik asit gibi leke açıcı maddelerin, kılcal damar azaltıcı k vitamininin, kendi kanınızdan elde edilen pıhtı hücrelerinin (PRP), nem sağlayıcı hyaluronik asitin ve cildi parlatıcı tüm maddelerin; Thulium leke ve gençlik lazeri yardımıyla cilt altı dokulara ulaştırılmasıdır. Amaç parlak, canlı, nemli,eşit tonajlı, ışıl ışıl ve genç kalma özelliğini koruyabilen diri ve sağlıklı bir cilt oluşturmaktır. Bu amaçla pek çok işlem bulunmakla beraber; ağrısız, konforlu, hızlı ve kalıcı etkisi ile thulium lazer son yıllarda tercih edilen bir sistem olarak ön plana çıkmıştır.

Ankara'da Thulium Lazer ile Bebek Cildi Uygulaması Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Deri kendini yenileyebilen bir organdır. Zamanla bu yenileme özelliği azalır. Thulium lazerle kontrollü bir şekilde deriyi uyarıp derinin kendini yenileme özelliği artırılabilir. Bu uygulamada 1927 dalga boyuna sahip yeni teknolojik bir lazer olan thulium lazer aracılığıyla deride yaklaşık 6000-10000 adet mikrokanal açılmaktadır. Cildin sorununa ve gerekliliklerine göre seçilen destekleyici maddeler bu kanallar aracılığıyla deriye yedirilmektedir. Böylece hem thulium lazerin gençleştirici ve yenileyici etkisinden yararlanılır; hem de sürülen ampullerin aydınlatıcı, parlatıcı, gençleştirici, renk açıcı, besleyici ve koruyucu etkileri artırılır.

Ankara'da Thulium Lazer bebek cildi uygulaması & fiyatı

Ankara'da Thulium Lazer bebek cildi uygulaması yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0312 219 18 81 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Diğer lazer bakımlarına göre farkı nedir?

Oldukça hızlı ve konforlu bir uygulamadır. Thulium lazer bebek cildi uygulaması 5 dakikalık bir işlemdir. İstenen etkinliğe göre seçilen ampullerin uygulaması 5 dakikadır.İsteğe göre 10 dakikalık maske uygulaması yapılabilir. Toplam uygulama 10-20 dakikadır. Ağrısız bir işlemdir, diğer lazer uygulamalarında sürülmesi gereken ağrı kesici kreme ihtiyaç yoktur. Yaz, kış her mevsimde uygulama yapılır. Kabuk oluşumu yoktur, sadece iki gün süren bir pembeleşme ve ciltte hafif bir kuruma sözkonusudur, sonrasında kişi hafif kapatıcı ve bol nemlendirici kulanabilir. Dolayısıyla kişiyi sosyal hayattan alıkoymaz. Hem deri yüzeyinde hem de derin tabakada ciltte yapılanma oluşur.

Sorularınız İçin

Thulium lazer bebek cildi uygulamasının etkileri

  • Klasik daha derinlemesine cilt bakımı
  • Cilt tonajını eşitleme
  • Cilt yüzeyini parlatma
  • Gözenekleri sıkılaştırma
  • Kırışıklık giderme ve antiaging
  • Melazma ve cilt Lekesi giderme
  • İz tedavisi
  • Boyun, dekolte ve el gençleştirme
  • Koltukaltı ve genital bölge beyazlatma
  • Gözaltı Morluk tedavisi Thulium Bebek Cildi Uygulaması ile yapılabilir.

Thulium lazer bebek cildi uygulaması kaç seanstır?

Kişiye ve yaşa göre değişmekle beraber cilt parlatmak amaçlı 20 gün ara ile üç seans uygulanır. Melazma ve leke açılma tedavisinde ise 3-5 seans önerilmektedir. Kısaca her mevsimde uygulanabilen kısa, kişiyi sosyal hayattan alıkoymayan, ağrısız, konforlu, güvenli ve yüz güldürücü bir uygulamadır.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.