Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Somon DNA Aşısı

İnsanın zaman içerisinde yıpranan cilt dokusu doğal ama kişi açısından estetik anlamda olumsuz belirtiler ortaya çıkarmakktadır. Somon DNA uygulaması ise bu olumsuz belirtilerin ameliyat, yani cerrahi girişim gerekmeksizin giderilmesini amaçlayan bir medikal estetik yöntemidir. İşlemi gerçekleştirmek üzere patentli bir gelişme olan Somon DNA içeriğinden faydalanılmaktadır. Somon DNA uygulaması, medikal estetik alanında ve hastalar arasında Somon DNA aşısı, Somon DNA serumu, Somon DNA protokolü, Pi Sistem gibi isimlerle de ifade edilebilmektedir.

Ankara'da somon DNA aşısı & fiyatı

Ankara'da somon DNA aşısı yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0312 219 18 81 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ankara'da Somon DNA aşısı ile Cilt Gençleştirme Uygulaması Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Somon DNA uygulaması ile tedavinin temel mantığı nedir?

Somon DNA uygulamasının temel mantığı, insan vücudunda doğal olarak bulunan ve su tutma yeteneğine sahip bir polisakarit olan hyalüronik asitin ve somon balığından elde edilen polinükleotidlerin içerik malzemesi olarak kullanılmasına dayanmaktadır. Fayda sağlanmak üzere hyalüronik asit ve polinükleotidler kişinin vücudundaki problemli alanlara enjeksiyon yolu ile verilmektedir.Kişinin kendi bağışıklık sisteminin, iyileştirici ve onarıcı hücrelerinin aktivasyonunu sağlamak, son yıllarda geliştirilmekte olan medikal estetik yöntemlerinin gittikçe tercih edilen bir yaklaşımdır. Somon DNA uygulaması, gençleşme ve yaşlılık belirtilerini önleme amacıyla bu antiaging yaklaşımına yönelik bir uygulamadır.Somon DNA uygulaması ile elde edilen sonuçlar dış müdahale ile desteklenmiş ama vücudun kendi mekanizmalarının aktivasyonu ile oluşan değişimler olduğu için doğal bir yöntemdir.

Somon DNA uygulaması hangi bölgelere yapılabilir?

Somon DNA uygulaması, kişinin vücudunda var olan hyalüronik asiti ve insan vücudu ile uyumlu olan somon balığı polinükleotidlerini içeren bir malzemenin enjeksiyonu olduğu için neredeyse tüm vücut alanlarına uygulanabilir. Yüz, boyun, dekolte bölgesi, kollar, bacaklar, eller ve hatta saç derisi gibi birçok farklı bölge üzerinde Somon DNA uygulaması yapılabilmektedir.

Somon DNA uygulaması nasıl yapılır?

Doktorun tespitlerine ve hastanın isteklerine göre istenilen sonuçlara ulaşmayı sağlayacak en uygun tedavi yönteminin Somon DNA uygulaması olması durumunda, ilk aşamada uygulamaya başlamak üzere uygulamanın yapılacağı alan temizlenmekte ve hijyenik açıdan uygulamaya hazır hale getirilmektedir. Cilt üzerine sürülen ve lokal anestezi etkisi sağlayan medikal kremler aracılığıyla kişinin işlem sürecinde duyabileceği ağrı ve sızı hissinin önlenmesi sağlanmaktadır. Lokal anestezi etkisinin ortalama 20 dakika içerisinde aktif hale gelmesinden sonra işleme başlanmaktadır. İnce uçlu iğne kullanımıyla etki edilmek istenen bölgelere, doktor tarafından hastanın ihtiyacına bağlı olarak belirlenen dozda Somon DNA içeriği enjeksiyon yoluyla aktarılmaktadır. İşlem sonrası şişlik ve morluk oluşumunu önlemek amacıyla bölgeye hafifçe buz uygulaması yapılmaktadır. 45 dakika – 1 saat içerisinde tamamlanan işlem sonrasında hasta sosyal hayatına hiçbir sorun yaşamadan devam edebilmektedir. Hassas ciltlerde ortaya çıkabilecek hafif kızarıklıklar, şişlikler veya morluklar birkaç gün içerisinde kendiliğinden geçmektedir. Uygulamanın kaç tekrar gerektireceği hastanın özelliklerine ve tedavinin kapsamına bağlı olarak farklılık göstermekte ancak 1 – 2 hafta arayla ortalama 4 seans uygulama yapılması önerilir.

Sorularınız İçin

Somon DNA uygulamasının etkisi ne kadar sürer?

Somon DNA uygulamasının etkileri işlemden hemen sonra vücuttaki faaliyetine başlamaktadır. İlerleyen süreçte uygulamanın içeriği ile tetiklenen doku onarımı artarak dışarıdan fark edilir şekilde belirginlik kazanmaktadır. Somon DNA uygulamasının etkileri 6 ay – 1 yıl kadar devam eder. Sağlanan etkilerin devam ettirilmesi amacıyla uygulama tekrar edilebilmekte ve istenen etkiler yenilenebilmektedir. Uygulamayı tekrar etmek için ideal zaman, altıncı ay ya da etkilerin tamamen ortadan kalktığı 1 yıl sonrasıdır.

Somon DNA uygulaması yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

Sağlığa etki edebilecek her uygulamada olması gerektiği gibi, kişinin Somon DNA uygulaması yaptırmadan önce mutlaka alanında uzman bir doktor tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Somon DNA uygulamasına ilişkin tedavi sürecinin uzman bir doktor gözetiminde ilerletilmesi, uygulamalarda güvenilir ve etkin malzemelerin kullanılması ve uygulamanın gerçekleştirilmekte olduğu ortamın hijyenik açıdan problemsiz olması olası yan etkilerin ve risklerin ortadan kaldırılması açısından büyük bir öneme sahiptir.

Ankara Somon DNA uygulamasının fiyatı

Sitede yer alan yazılarda verilen bilgiler, kişilerin temel medikal estetik ve dermatoloji uygulamalarına ilişkin merak ettiklerini kısaca cevaplayabilme amacıyla yazılmaktadır. Kişinin yapısal özelliklerine ve başvuru sebebine göre en uygun tedavi yöntemi, ancak bu konuda uzman bir hekimin kişiyi muayene etmesi sonrasında yapacağı tespitlere bağlı olarak belirlenebilmektedir. Tedavi yönteminin kişiye özel bir şekilde netlik kazanması gerektiği yaklaşımına bağlı olarak internet üzerinden Somon DNA uygulamasının fiyat bilgisi verilememektedir. Somon DNA uygulaması hakkında daha ayrıntılı bilgi ve muayene randevusu almak için bizi 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.