Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Ameliyatısız Göz Kapağı Estetiği - Plexr

Zamanın etkisi ile özellikle ince bir deriye sahip olan üst ve alt göz kapağı bölgesinde kırışıklıklar, sarkmalar, torbalanmalar oluşmaktadır. Halk arasında göz kapağı düşmesi olarak da adlandırıldığı gibi göz kapağı düşüklüğü şeklinde de ifade edilir. Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ( Plexr ), göz kapağı bölgesinde oluşan bu belirtilerin ameliyat, yani cerrahi girişim gerekmeksizin toparlanmasını ve giderilmesini amaçlayan bir medikal estetik uygulaması olmaktadır. Uygulaması ile üst göz kapağı ve alt göz kapağı başta olmak üzere, kaz ayaklarının olduğu bölgeleri de kapsayacak şekilde göz çevresinin geneline etki edilebilmektedir. İhtiyaç duyulması durumunda, uygulama ile bu bölgelerde meydana gelen ben, yağ bezesi ve siğil gibi cilt oluşumlarına yönelik tedavi de sağlanabilmektedir. Ameliyatsız göz kapağı estetiği uygulaması, medikal estetik alanında ve hastalar arasında Plexr, plazma enerjisi ile göz kapağı estetiği gibi isimlerle de ifade edilebilmektedir.

Ankara'da ameliyatsız göz kapağı estetiği & fiyatı

Ankara'da ameliyatsız göz kapağı estetiği yaptırmak ya da fiyat öğrenmek için 0312 219 18 81 ve 0530 340 18 82 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Ankara'da Plexr ile Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Plexr uygulamasının temel mantığı nedir?

Uygulama plazma enerjisi kullanımıyla gerçekleştirilmektedir. Plazma enerjisi, içinde bulunulan ortamda var olan ve gaz halinde bulunan azotun iyonize edilmesi ile elde edilmektedir. İşlemi gerçekleştirmek üzere olması gereken belgelere sahip olan Plexr cihazı çevre dokulara herhangi bir hasar vermeksizin kullanılmaktadır.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr) uygulaması nasıl yapılır?

Doktorun tespitlerine ve hastanın isteklerine göre istenilen sonuçlara ulaşmayı sağlayacak tedavi yönteminin Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr) uygulaması olması durumunda, ilk aşamada uygulamaya başlamak üzere uygulamanın yapılacağı alan temizlenmekte ve hijyenik açıdan uygulamaya hazır hale getirilmektedir. Cilt üzerine sürülen ve lokal anestezi etkisi sağlayan medikal kremler aracılığıyla kişinin işlem sürecinde duyabileceği ağrı ve sızı hissinin önlenmesi sağlanmaktadır. Lokal anestezi etkisinin ortalama 20 dakika içerisinde aktif hale gelmesinden sonra işleme başlanmaktadır. Hem üst göz kapağına hem de alt göz kapağına Plexr cihazı ile yapılan kapsamlı bir işlem ortalama 20 – 30 dakika arasında sürmektedir. Uygulama sonrasında kişinin uygulama yapılmış olan üst ve alt göz kapağı alanlarında 2-3 gün sürecek şekilde bir ödem oluşması normaldir. Birkaç gün içerisinde göz çevresindeki ödemler kendiliğinden inmekte, kabuklanmalar 7-10 günde dökülmekte ve uygulamanın olumlu etkileri görülür hale gelmektedir. Uygulamada olumlu sonuçların alınması için kişinin yaşına ve yaşlanma belirtilerinin seviyesine bağlı olarak 1 seans yeterli olabilmektedir. İlerlemiş durumlarda tedaviyi 3 seansa kadar uzatmak gerekebilmektedir. Uygulama sonrası bölgeye uygulanması gereken bakım teknikleri ve güneşten koruma yöntemleri doktor tarafından hastaya tarif edilmektedir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ( Plexr ) uygulamasının etkisi ne kadar sürer?

Plazma enerjisi ile bölgede sağlanan sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etki Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr) uygulaması sona erdiği andan itibaren faaliyete geçmeye başlamakta ve genel tablo olarak 2,5 -3 sene kadar etkisini sürdürmektedir.

Sorularınız İçin

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği ( Plexr ) uygulaması yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

Sağlığa etki edebilecek her uygulamada olması gerektiği gibi, kişinin Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr) uygulaması yaptırmadan önce mutlaka alanında bir doktor tarafından muayene edilmesi gerekmektedir. Uygulamaya ilişkin tedavi sürecinin bir doktor gözetiminde ilerletilmesi, uygulamalarda güvenilir ve etkin cihazların kullanılması ve uygulamanın gerçekleştirilmekte olduğu ortamın hijyenik açıdan problemsiz olması olası yan etkilerin ve risklerin ortadan kaldırılması açısından büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr) uygulamasının fiyatı nedir?

Sitede yer alan yazılarda verilen bilgiler, kişilerin medikal estetik ve dermatoloji uygulamalarına ilişkin merak ettiklerini kısaca cevaplayabilme amacıyla yazılmaktadır. Kişinin yapısal özelliklerine ve başvuru sebebine göre en uygun tedavi yöntemi, ancak bu konuda bir hekimin kişiyi muayene etmesi sonrasında yapacağı tespitlere bağlı olarak belirlenebilmektedir. Tedavi yönteminin kişiye özel bir şekilde netlik kazanması gerektiği yaklaşımına bağlı olarak internet üzerinden fiyat bilgisi verilememektedir. Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr) uygulaması hakkında daha ayrıntılı bilgi ve muayene randevusu almak için bizi 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.