Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Lift Lazer Lipoliz ile Gıdı Germe

Lift lazer farklı bir dalga boyuna sahip olan, yeni teknolojik bir lazer sistemidir. Cildin tüm katmanlarını yeniler, yoğun bir kollajen artışı ve gençleştirme sağlar. Adeta cilt altından lazerle oluşturulmuş bir ağ sağlayıp, yüzü ameliyatsız bir şekilde kaldırır, şekillendirir ve cildin kalitesini artırır. Son teknoloji Lazer Lipoliz sistemidir. Etkili bir liposuction yapar.

Ankara’da liposuction yaptırmadan önce lift lazer lipoliz hakkında bilgi almak, lift lazer lipoliz fiyatlarını öğrenmek ve Dr. Pınar Cömert’in Ankara Söğütözü’ndeki muayenehanesinde ücretsiz ön görüşme talebi için 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonları ya da iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ankara'da Lift Lazer Lipoliz ile Gıdı Germe Uygulaması Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Lift lazer lipoliz nasıl uygulanır?

Çok ince saç teli kalınlığındaki mikro fiberler ile deri altından çalışılır, genel anestezi gerekmez, kesi olmadan cilt altındaki yapılara çalışıp cilt kaldırılır.

1470 nm dalga boyunda diod lazerle seçici lipolitik ve fotobiomodülasyon enerjisi iletilir ve deri altından yapılan bir lazer lifting uygulamasıdır. Bu dalga boyu lazer lipolizde kullanılan en yeni dalgaboyu dioddur. Dalga boyu nedeniyle etkisi derindir. Yerçekiminin aksi yönde vektörel mikro kanallar ile ağ şeklinde uygulanır. Derinin derin tabakasına etki eder, kullanılan kıl kalınlığındaki fiberler işlemden sonra iz bırakmadan çıkarılır. Liftlazer ile sadece bir saatte ve bir seansta doğal sonuçlar elde edilir.

Lift lazer lipoliz uygulaması sonrasında neler beklenir?

İşlemden hemen sonra deride bir reaksiyon başlar. Yüz ve boyunda ciddi lifting ve kalkma etkisi oluşur. Derinin tüm tabakalarındaki kollajeni yoğun bir şekilde artırır. Lazer liposuction ile yüzde ve gıdıkta gereksiz yağ dokusu alınır, vücut dışına nakledilebilir. Böylece gıdı ameliyatsız, ipsiz uzun etkili olarak gerilir. Çene hattı ve yüz ovali ortaya çıkar, ameliyatsız bir şekilde yüz kalkar. Ameliyatsız gözaltı torbaları giderilir, orta ve alt yüz toparlanır, gıdı eritilip gerilir. Kaş kaldırılabilir.

İşlem ne kadar zamanda biter? Etkisi ne zaman başlar? Kalıcılığı ne kadardır?

Yüz lokal anestezi ile uyuşturulur. İşlem 45-60 dk kadar sürer. Tamamen acısız ve hızlı bir işlemdir. Kesi ve iz riski yoktur. Kişiyi sosyal hayatından alıkoymaz. Etki hemen görülür, ciltte sıkılaşma, cilt kollajenini artırma etkisi 3.ayda başlar. Ciltte oluşan olumlu etki yaşa ve cilde göre değişmekle birlikte 1-2 sene sürer.

Sorularınız İçin

Lift lazerin uygulama alanları nereler?

Lift lazer Lipoliz ile orta yüzde kalkma, gıdının tamamen eritilmesi ve toparlaması sağlanır. Çene hattı belirginleştirilmesi, jawline ortaya çıkarılması sağlanıp, ameliyatsız alt yüz kaldırılabilir. Alt göz kapağı torbalanmalarının ameliyatsız düzeltilmesi ve gözaltı derisinin sıkılaştırılması ve ameliyatsız kaş kaldırma sağlanabilir. Boyun cildi sıkılaştırılıp, çizgileri azaltılabilir. Burun kenarından dudağın kenarına doğru uzanan çizgiler ve ağız kenarından çeneye doğru uzanan çizgilerde düzelme oluşur. Çin bıyıkları yok edilir. Bu cihazla aynı zamanda kol sarkmaları ameliyatsız toparlanır. Koldaki gereksiz yağlara liposuction yapılabilir. Diz ve dirsekteki lokal yağ birikimleri alınır. Karında toplanmış yağlara da Lift Lazer Lipoliz yapılabilir. Tüm bu bölgelerde etkili mini lazer liposuction yapılır.

Liftlazer lazer liposuction fiyatları nedir?

Liftlazer lipoliz fiyatları  yapılacak bölgeye, liposuction yapılıp yapılmayacağına göre değişir . Ön görüşmelerimiz ve ön muayenelerimiz ücretsizdir. Diğer sorularınız ve ön görüşme talepleriniz için 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan ya da iletişim formunu kullanarak Dr. Pınar Cömert’e ulaşabilirsiz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.