Sevgili Hastalarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Endopeel

Endopeel hızlı, yüz ve vücut liftingi amaçlı kullanılan, medikal, patentli bir üründür. Yerçekimi etkisiyle güçsüz kalan ve sarkan kasları güçlendirmek amacıyla uygulanır.Endopeel, yağ asidi olan karbolik asit ve fıstık yağından oluşan sağlık bakanlığı onaylı bir maddedir.İsviçre, İtalya, Fransa ve Meksika’nın da bulunduğu Avrupada ve dünya ülkelerinde 13 yıldır kullanılmakta olan bir tekniktir.Cerrahiye gerek kalmadan, hızlı, gözle görülür bir şekilde 6 -8 ay kadar süren yüz gerdirme ve lifting oluşturur.Lifting etkisinin yanısıra, peeling ve nemlendirici etkisi de mevcuttur.

Etkisi nasıl ortaya çıkar?

Endopeel enjekte edildiği kas lifleri arasındaki boşluklar oluşturarak, kas gerginliğini artırır.Hacimsel bir sıkılaşma yaratır.

Ankara'da Endopeel ile Cilt Germe Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Ameliyatla yüz germeye göre avantajları nelerdir?

Ameliyat olmak istemeyen, anesteziden ve iyileşme periyodundan çekinen, hemen etki görmek isteyen kişilerde hızlı medikal lifting sağlar.İz bırakmaz.Hızlı, gözle görülür etki hemen ortaya çıkar ve etki 6-8ay kadar devam eder.Aynı zamanda ciltte hacim olarak bir sıkılaşma yaratır.

Endopeel nerelere uygulanır?

Alında lifting amaçlı alına uygulanır.Yüz ifadesi ve mimikler korunarak çizgiler yok edilir. Yüz gerdirme amaçlı tüm yüze uygulanır.Burun kenarı çizgileri hızla düzelir, sarkmış çene hattı yukarıya kalkar, gıdı toparlanır, elmacık hattı belirginleşir.Dudak üstü çizgilenme azalır.Yüzün 1/3 alt kısımında, kaslarda felç yaratmadan, mimikler korunarak kalkma lifting sağlanır.Burun kasına uygulanınca burunda kalkma oluşur, ameliyatsız burun estetiği sağlanabilir. Dekoltede sıkılaşma sağlanır, sarkmış boyun gerilir. Popo kaldırma üst koldaki sarkmaların toparlanması sağlanır;bu bölgelerdeki selülit görünümü düzelir.Kalça bölgesinde cilt kalitesi artar, gerginleşir Ameliyatsız karın germe sağlanabilir.

Uygulama nasıldır?

Endopeel kas içine enjekte edilir.Uygulamadan önce cilt lokal anestezik kremlerle uyuşturulur, dolayısıyla işlem ağrısızdır.Tüm yüze uygulanan işlem ortalama 30 dk kadar sürer.Bir ay ara ile 1-3 tedavi uygulanabilir.

Sorularınız İçin

Endopeel sonrası özel bir bakımvarmıdır?

Uyulamadan sonra bir hafta kadar, sıcak su, sauna, hamam, sıcak çay kahve alımından uzak durulmalıdır.Güneşten kaçınılmalı, solaryuma girilmemelidir.Ufak tefek oluşabilecek morluklar için vit k içerikli kremler kullanılmalıdır.15-20 gün boyunca araşidonik asit içerikli yiyecek (bira, kabuklu deniz canlıları, yumurta ) tüketiminden kaçınılmalıdır.

Hangi durumlarda kullanılmamalıdır?

Gebelik, emzirme, yerfıstığına alerjisi olanlarda, sık uçuk çıkaranlarda, kardiyomyopatisi olanlarda uygulamadan kaçınılmalıdır.Sigara ve alkol kullanımı olanlarda şişlik açısından dikkatli olunmalıdır. Endopeel ameliyat olmaksızın, acısız, izsiz bir şekilde sarkmalar ve kırışıklıkların azaltılmasında oldukça etkili, hızlı bir yöntemdir.Endopeelle kısa sürede yüz güldürücü sonuçlar elde etmek mümkündür.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.