Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Elmacık Dolgusu

Orta yüz bölgemizi oluşturan ana yapılar alt göz kapakları, yanaklar ve elmacık kemikleridir. Yaşlanmayla birlikte yanak dolgunluğu azalır, yanak ve elmacık kemikleri erimeye başlayıp çöker,yanaklar aşağıya sarkar, orta yüz bölgesi basıklaşır ve düzleşir. Yüz doğal konkav ve oval görünümünü kaybeder ve V görünümünden ters v görüntüsüne geçer.Alt göz kapağındaki torbalar belirginleşir, alt göz kapağı uzamış gibi görünür ve gözler aşağı doğru çekilir.Yanak ile alt göz kapağı arasında derin bir hat,çukur ve çökük bir görüntü olur.Bu hatta gözyaşı oluğu adı verilir.Elmacık kemikleri çöker,üst yüze bağlantılı kaslar ve tutucu bağlar gevşer ve elmacık çıkıntısını kaybeder. Bu görüntü insanların yorgun ve yaşlı görünmesine neden olur. Ayrıca sarkan yanaklar ve çöken elmacıklarla burun ile dudak kenarları arasında iki derin çizginin nazolabial olukların oluşmasına neden olur.

Ankara'da Elmacık Dolgusu Yaptırmak ya da Fiyat Öğrenmek mi İstiyorsunuz?

Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusunda amacımız nedir?

Orta yüzdeki hacim ve doğal konkav çıkıntının sağlanması, elmacıkta ise model yanağı çıkıntısının sağlanarak, yerçekimi etkisi ile inmiş yüzü yukarı kaldırmak; orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusunda amacımızdır. Yüz yukarı kalkınca alt göz kapağı ve gözyaşı oluğu desteklenerek,gözlerde sağlıklı, canlı ve dinlenmiş bakış sağlanır. Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusuyla yukarı alınan yüzde nazolabial oluklar burun kenarı çizgileri de açılır.Dinamik ameliyatsız yüz germe sağlanır.

Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusunda hangi maddeler kullanılır?

Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusunda en çok tercih edilen, volüm verme ve yukarı kaldırma kapasitesi yüksek olan doğal hyaluronik asit dolgulardır. Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusunda kullanılan diğer dolgular kalsiyumlu mineral aşılar ve polikaprolakton akıllı dolgulardır. Mineral aşı ve akıllı dolgular da yüzü kaldırarak ameliyatsız yüz germe sağlarlar.Bu dolguların kalıcılığı hyaluronik asit dolgulardan fazladır,bebek kollajeni uyararak deri kalitesini artırır.Ancak hacim etkisi hyaluronik asit dolgulardan daha azdır.

Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusu işlemi ağrılı mıdır?

Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusu uygulaması ofis şartlarında,anatomiye hakim doktorlar tarafından yapılması gereken,pratik,hızlı ve ağrısız,15-20 dakikalık medikal estetik bir işlemdir.Öncesinde lokal anestezik kremlerle deri uyuşturulur,aynı zamanda dolgu içeriğinde lokal anestezik madde olduğu için uygulama ağrısızdır.

Sorularınız İçin

Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusu kalıcılığı ne kadardır?

Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusunda kullanılan maddeye göre kalıcılık 12 ay-3 sene arasında değişmektedir. Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusunda kullanılan hyaluronik asit dolguların volum etkisi fazladır ve doğal yapıda dolgulardır. Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusunda kullanılan mineral aşı ve akıllı dolguların ise deri kollajenini uyarma etkisi nedeniyle deride tedavi de sağlar.

Ankara elmacık dolgusu fiyatı

Web sitemizde yer alan yazılarda verilen bilgiler, kişilerin medikal estetik ve dermatoloji uygulamalarına ilişkin merak ettiklerini kısaca cevaplayabilme amacıyla yazılmaktadır. Kişinin yapısal özelliklerine ve başvuru sebebine göre en uygun tedavi yöntemi, ancak bu konuda uzman bir hekimin kişiyi muayene etmesi sonrasında yapacağı tespitlere bağlı olarak belirlenebilmektedir. Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusu fiyatları kullanılması gereken dolgu miktarı ve cinsine göre değişir.Tedavi yönteminin kişiye özel bir şekilde netlik kazanması gerektiği yaklaşımına bağlı olarak internet üzerinden Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusu uygulamasının fiyat bilgisi verilememektedir. Orta yüz dolgusu ve elmacık dolgusu hakkında daha ayrıntılı bilgi ve muayene randevusu almak için bizi 0312 219 18 81 ve 0312 219 18 82 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.