Sevgili Hastalarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Blog Yazıları

İdeal ve Doğal Dolgulu Dudaklar

İdeal dudak şekli nasıldır? Estetik olarak, alt dudak üst dudaktan biraz daha dolgun olmalı, gülerken diş etleri görülmemelidir. Dudaklar burun ucundan, çene ucuna çizilen hayali çizginin gerisinde kalmalıdır. Eros yayı üst dudağın en üst noktaları ile dudak ortasına inen v şeklindeki hattır ki buranın belirgin olması erkeğe de, kadına da seksapel kazandırır.

Ankara'da Vajina lazeri ile vajina gençleştirme

Vajina lazeri diğer bir deyişle vajinanın lazerle daraltılması; vajina içi dokunun lazer uyarımı ile anestezisiz ve dikişsiz bir şekilde yenilenmesi, gençleştirilmesidir. Vajina lazeri yapıldıktan sonra estetik düzelmenin yanı sıra, vajina fonksiyonlarını artırmaktadır.

Sorularınız İçin

Sağlıklı Dudaklar İçin 10 Altın Öneri

Dudaklar kişinin yüzdeki en seksi, dikkat çeken, sağlıklı gösteren bölgedir. Yaşla dudaklar kurur, hacimini kaybeder,köşeler yerçekiminin etkisiyle aşağıya doğru iner, çevresinde ince kırışıklıklar oluşur. Bunları geciktirmek, sağlıklı dudak görünümü iyi bir bakımla mümkündür.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.