Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevgili Danışanlarım

1988 yılında Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesinden lise birincisi olarak mezun oldum. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek TUS sınavı ile, 1997 yılında Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanı oldum. 1998-2016 yıllları arasında TBMM Hastanesinde Dermatolog olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren kendi yerimizde siz danışanlarımıza hizmet vermekteyim.

Ankara Göz Altı Işık Dolgusu

Ankara'da göz altı ışık dolgusu yaptırmayı düşünüyor ve işlem hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Dr. Pınar Cömert'e sorularınızı iletebilirsiniz. Göz altı ışık dolgusu hakkında sık sorulan soruların cevaplarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Gözaltı özel ince derili, hassas bir bölgedir. Yapısı nedeniyle ilk yaşlanan yerimizdir. Uykusuzluk, nefes almada problem, genetik yapı, alerjiye meyil, kansızlık, dolaşım bozuklukları, böbrek rahatsızlıkları, sigara bu gözaltı koyuluklarına ve çökmelerine meyili artırabilir.

Gözaltı çökmelerinde ışık dolgusu planlanmadan önce başka bir sağlık problemi olup olmadığı hekim tarafından muhakkak araştırılmalıdır.

Ankara'da Göz Altı Dolgusu Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Göz altı ışık dolgusu nedir?

Bu uygulama ile çökmüş olan bölgeye hacim verilir. Dolgu içindeki vitaminlerle bu bölge derisi beslenir, tamir edilir, koyulaşma açılır. Gözaltı dolgusundan sonra sağlıklı, genç bir bakış sağlanıldığı için ışık dolgusu ismini almıştır.

Bir yaş sınırı var mıdır?

Gözaltı morluğu ve çöküntüsü yaşlanma ile ortaya çıkmışsa 35'li yaşlar ideal yaşlardır. Bazen yapısal çökmeler ve morluklar çok erken yaşta başlar. Etraftan bir şey mi içiyorsun, hasta mısın, yorgun musun gibi tepkiler nedeniyle hekime başvurulduğunda gözaltı muayenesi ile gerek görülürse 18 yaş üstü kişilere yapılabilir.

Kaç çeşit ışık dolgusu vardır?

Gözaltı yapıları , deri elastikiyeti, çökme düzeyi, gözaltı koyulaşması herkeste farklıdır. Işık dolgusu tipi de kişinin ihtiyaçlarına göre seçilir. Piyasada kalıcılıkları ve fonksiyonları farklı ışık dolgusu tipleri vardır. Öncelikle danışanın gözaltı yapısının ayrıntılı muayenesi ile hangi cins dolgu uygulanması gerektiği saptanır.

Sorularınız İçin

Işık dolgusu işlemi sonrası ve etkileri

Yapılır yapılmaz gözle görülür etkisi başlar. Ufak tefek şişlikler olabilir. Dolgu 15 günde oturur, renk açıcı özelliği olanların etkisi aylar içerisinde daha da artar. Dolgu ile işlem yapıldığı belli olmaz ama bakışınızdaki aydınlanma etrafınızdaki kişiler tarafından farkedilir. Acısız ve konforlu bir işlemdir. Kalıcılık yaş ve dolgu tipine göre değişmekle beraber 4 ay ile 2 sene arasındadır.

Sosyal Medya Hesaplarım

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir ve sunduğumuz hizmet ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burun dolgusu ile burunda yer alan eğrilikler, çökmeler ve burun kemerini düzeltilebilir.

Zamanla ciltte ortaya çıkan yaşlılık belirtilerinin ameliyatsız azaltılmasını amaçlayan bir uygulamadır.

Fransız askısı ameliyatsız yüz germe yönteminde kullanılan son teknolojik doğal bir yöntemdir.